Anuntul de publicat in Monitorul Oficial se poate trimite online?

Conform art.185, alin (4) din Legea nr.31/1990, anuntul de publicat in Monitorul Oficial se poate trimite si online.

Pasii de urmat, sunt :
– de completat adresa de inaintare + anuntul tehnoredactat + anexa;
– acestea se trimit prin fax la ei;
– se primeste factura proforma, se achita si o copie a OP-ului se trimite prin fax la ei;
– dupa o saptamana am primit prin posta factura in original plus Monitorul Oficial cu anuntul.

Deci, se poate rezolva totul online fara a mai merge pe la usile lor!

You May Also Like…

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *